ÖVRIGT / Diverse / Konsol 212126
*
nr 21 2126
KONSOL
Keramik, 1800-tal, H15
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 november 2000
kl 16:00:00
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik konsol
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:33
*
KONSOL
nr 21 2126
KONSOL
Keramik, 1800-tal, H15
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 6 november 2000 |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik konsol
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:33



